KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13139408
nr 1313 9408
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Tusch, Snickare. Signerad. Motivet: 21x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:57:26
16/3 15:20:34
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg